ال جی و تلویزیون رول شدنی مثلثی

وبگردی آمانداسان-ال جی همواره یکی از شرکت‌های پیش‌رو در صنعت تلویزیون بوده است و این ویژگی باعث شده تا همواره بهترین‌ها و خلاقانه‌ترین محصولات را از این شرکت ببینیم.

با این وجود ایده بسیار جذابی توسط این شرکت در حال طی مراحل لازم تا عرضه به بازار است که هر روز زوایای بیشتری از خلاقیت و نوآوری در آن دیده می‌شود.

ال جی مدتی پیش در نمایشگاه CES ایده تلویزیون‌های با نمایشگر رول شدنی خود را واقعیت بخشید و برای اولین بار جلوی چشم کاربران قرار داد. این ایده به صورت ساده از یک نمایشگر و یک قسمت پایینی تشکیل می‌شود که پنل منعطف در داخل آن رول شده و هنگامی که بخواهیم تلویزیون تماشا کنیم باز شده و جلوی چشم کاربر قرار می‌گیرد.

ال جی و تلویزیون رول شدنی مثلثی

ایده‌ای که ال جی در نمایشگاه CES به همراه خود آورده بود در پایین شامل یک مکعب مستطیل ساده و بی‌آلایش بوده ولی به نظر ال جی برای هر چه متفاوت‌تر کردن این ایده خود قصد دارد تا علاوه بر پنل رول شدنی، تغییراتی را نیز در قسمت پایین تلویزیون به وجود آورد.

ال جی و تلویزیون رول شدنی مثلثی

nieuwe-tv.jpg

در ایده‌ای که به تازگی توسط این شرکت در دفتر ثبت مالکیت‌های معنوی کره جنوبی به ثبت رسیده، سه ایده با ساختار مثلثی شکل برای قسمت مخزن تلویزیون جدید ال جی با نمایشگر رول شدنی به ثبت رسیده است.

این قسمت توانایی جای دادن مدارات لازم برای دریافت و پخش سیگنال و ارتباط با واحدهای خارجی و همچنین جای دادن بلندگوی بزرگ ۱۰۰ واتی که از تکنولوژی Dolby Atmos پشتیبانی می‌کند را داراست.

ال جی و تلویزیون رول شدنی مثلثی

همانطورکه گفتیم همین ایده نیز در داخل خود سه دسته دارد و ساختار معکبی شکل مثلثی با سه نوع لبه‌های جانبی خمیده و صاف طراحی شده است که در نهایت مشخص نیست که شرکت سازنده یک نوع و یا همه آنها را برای تولید محصول نهایی خود در نظر بگیرد.

ساختار هرمی جدید در نظر گرفته شده برای تلویزیون‌های رول شدنی ال جی و به صورت کلی این سبک از تلویزیون‌ها می‌توانند در بحث زیباشناختی تجربه‌ای نو در دنیای تلویزیون‌ها داشته باشند و البته یکی از مهمترین برتری‌‌های آنها نسبت به تلویزیون‌های سنتی این است که می‌توانیم آن‌ها را به راحتی حمل کنیم و دیگر نگرانی بابت جابجایی و شکستن پنل وجود نخواهد داشت.

LG-Signature-TV-R.jpg
ایده تلویزیون رول شدنی که در CES به نمایش درآمد

به هر حال همانطور که گفتیم این دست از تلویزیون‌ها به تازگی معرفی شده‌اند و مشخص نیست که شرکت سازنده چه زمانی آنها را روانه بازار خواهد کرد ولی یک ویژگی در مورد آن عمومیت خواهد داشت و آن هم این است که تلویزیون رول شدنی به دلیل نوبرانه بودن و کمیاب بودن در ابتدای عرضه قیمت‌هایی به مراتب بالاتر از تلویزیون‌های عادی خواهد داشت.

ال جی و تلویزیون رول شدنی مثلثی

منبع shahrsakhtafzar.com

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس