تست قابلیت جدید استوری اینستاگرام

وبگردی آمانداسان-شبکه اجتماعی اینستاگرام یک پایگاه کاربری به بزرگی یک میلیار نفر دارد که همه روزه نیمی از آن ها از قابلیت استوری استفاده می کنند. به منظور حفط این شوق و علاقه نسبت به استوری، کمپانی تحت مالکیت فیسبوک به طور مستمر قابلیت های جدید و جذاب را به این ویژگی اضافه می کند. هم اکنون ارتباط برقرار کردن با یک دیگر از طریق استوری اینستاگرام و ویژگی هایی مانند “سوال کردن” و “نظر سنجی” به امری متداول تبدیل شده است. اما حالا تصویر منتشر شده در توییتر توسط Jane Manchun Wong نشان می دهد که اینستاگرام در حال کار بر روی یک ویژگی جدید به نام “Quiz” یا “تست” است.

اطلاعات درز کرده شکل کلی ویژگی تست  را نشان داده اما دقیقا به نحوه عملکرد آن اشاره نمی کند. با نگاه کردن به تصویر  منتشر شده از این ویژگی تقریبا مخلوطی از قابلیت “سوال کردن” و “نطرسنجی” را مشاهده خواهیم کرد.  

کارکرد ویژگی سوال کردن این گونه است که شخصی که استوری را خلق می کند می تواند از دنبال کنندگان خود سوال بپرسد و همچنین دنبال کنندگان نیز می توانند خالق استوری را مورد پرسش قرار دهند.

نظر سنجی اما به کاربران این امکان را می دهد که نظر دنبال کنندگان خود را به صورت “بله” یا “خیر” در مورد چیزی بدانند. به طور مثال می توانید عبارتی مانند “آیا باید این کیف مشکی را بخرم؟” از نظر دنبال کنندگان خود درباره آن مطلع شوید.

بعد از پایان نظر سنجی، نتیجه آن به صورت درصد قابل مشاهده و قابل اشتراک است. همانطور که در تصویر می بیند ویژگی “تست” این توانایی را به کاربر می دهد که سوالی را پرسیده و دو گزینه را نیز به عنوان پاسخ برای آن قرار دهد.

همچنین این طور به نظر می رسد که کاربر می تواند یک سوال با چند گزینه و یک پاسخ درست را نیز برای آن در استوری خود به اشتراک بگذارد؛ مسئله ای که باعث شده است نام این ویژگی تست باشد. در حال حاضر تنها منبع ما همین تصویر منتشر شده در توییتر است و هیچ تاریخی مبنی بر ارائه رسمی ویژگی جدید تعیین نشده است.

 

تست قابلیت جدید استوری اینستاگرام

تست قابلیت جدید استوری اینستاگرام
منبع sakhtafzarmag.com
مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس