خودروی مفهومی جدید کیا که به ۲۱ نمایشگر مجهز است

وبگردی آمانداسان-شرکت خودروسازی کیا مدتهاست که از تولید کننده ماشین های ارزان قیمت و کم کیفیت آسیایی به یک بازیگر قدرتمند در عرصه بین المللی خودروسازی تبدیل شده و بسیاری از اتومبیل های ساخت این شرکت مورد تحسین و تقدیر مصرف کنندگان و منتقدین جهان قرار گرفته اند.

این شرکت پیش از این با معرفی خودرویی نظیر Stinger نشان داد گوشه چشمی به کلاس خودروهای اسپورت نیز دارد و حالا خودروی مفهومی جدید آنها که در نمایشگاه خودروی ژنو معرفی شده می تواند کاندیدای کسب عنوان عجیب ترین طراحی خودروی سال باشد.

اتومبیل جدید کیا Imagine به معنی “تصور کن” نام گرفته و نشان می دهد باز گذاشتن دست طراحان می تواند خلق کننده چه آثاری باشد. در این خودرو از المان هایی بسیار عجیب استفاده شده که نگاه کردن به Imagine را دلنشین می کنند.

معاون بخش اروپای کمپانی کیا در معرفی این خودرو عنوان می کند “طراحان کیا علاقمند به شگفت زده کردن مخاطبان خود هستند و اینجا تلاش شده با استفاده از فرم های منحنی در زاویه های مختلف بر روی بخش بدنه خودرو احساس پرت کردن سنگی در یک دریاچه آرام کوهستانی به بیننده القا شود”.

شیشه جلو و سقف خودرو یکپارچه از یک ورق ساخته شده اند تا یکپارچگی ظاهری حفظ شود. همچنین درها نیز به صورت متقارن باز می شوند تا جلوه ای سالن گونه به ماشین ببخشند.

اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود. کافیست نگاهی به رینگ های خودرو بیندازید تا متوجه ساختار شیشه ای به کار رفته در آن شوید.

تصور کن خودروی مفهومی جدید کیا

تصور کن خودروی مفهومی جدید کیا

بخش خیره کننده بعدی طراحی داخلی است. جایی که ۲۱ نمایشگر در کابین جلو قرار گرفته اند و زاویه چینش آنها نیز سعی دارد حرکت و پویایی را به بیننده منتقل کند.

البته احتمالا هرگز چنین خودرویی وارد بازار نخواهد شد اما می توان نمادهایی از این ماشین را در آینده کیا یافت. این کمپانی اعلام کرده قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ تعداد ۱۶ مدل خودروی الکتریکی را روانه بازار کند که در بین آنها مدل های هیبریدی، برقی هیبریدی و کاملا الکتریکی وجود دارند.

 

تصور کن خودروی مفهومی جدید کیا

 

منبع sakhtafzarmag.com

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس