تماس ویدیویی در اینستاگرام

وبگردی آمانداسان-زمانی بود که از اینستاگرام تنها برای به اشتراک گذاشتن تصاویر استفاده می‌شد، اما پس از خرید این نرم‌افزار توسط فیس‌بوک، عملکردهای جدیدی برای آن تعریف شد.

 

 

 

فیس‌بوک به اشتراک‌گذاری ویدیو را در آن ممکن کرد و قابلیت پر طرفدار استوری را به آن اضافه کرد. حتی ویژگی ارسال پیام مستقیم به دیگر کاربران نیز اضافه شده و حال به نظر می‌رسد کاربرد این نرم‌افزار بیشتر نیز خواهد شد. احتمال آن وجود دارد که کاربران در آینده‌ای نزدیک قادر به برقراری تماس ویدیویی با این نرم‌افزار باشند.

تماس ویدیویی در اینستاگرام

به گزارش WABetaInfo، تیم توسعه‌دهنده اینستاگرام در حال کار بر روی اضافه کردن قابلیت تماس ویدیویی به این نرم‌افزار هستند. کاربران آیکونی برای انجام این کار در سمت راست نویگیشن بار، به مانند واتس‌اپ، مشاهده خواهند کرد. در این گزارش آمده است این ویژگی برای کاربرانی که از طریق دایرکت با هم چت می‌کنند، فعال خواهد شد. این به معنی آن است که این قابلیت در صورتی فعال می‌شود که درخواست دوستی و صحبت توسط کاربر مقابل پذیرفته شده باشد.

گفته می‌شود قابلیت ذکر شده در حال گسترش است و تا زمان انتشار رسمی آن باید کمی صبور بود. هنوز اینستاگرام اعلام نظری در خصوص تایید یا رد این خبر نکرده است. البته با توجه به این که شرکت در حال کار بر روی نرم‌افزاری مستقل برای دایرکت مسیج است، پس افزودن این قابلیت دور از ذهن نخواهد بود.

 

تماس ویدیویی در اینستاگرام

 

منبع آی تی رسان

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس