تویوتا کمری TRD

تویوتا کمری TRD

تویوتا پیش از برگزاری نمایشگاه خودروی لس آنجلس پیش نمایشی از نسخه TRD خودروهای کمری و آوالون را در اختیار رسانه ها قرار داده بود. حال شاهد معرفی رسمی این محصولات در نمایشگاه ذکر شده هستیم.

تویوتا کمری TRD به همراه نسخه TRD خودروی تویوتا آوالون از کیت بدنه آیرودینامیک بهره می برد. این کیت دارای اسپلیتر جلو، خطوط روی بدنه، اسپویلر و دیفیوزر عقب است. این موارد ظاهری جذاب و اسپرت را برای این خودروهای ژاپنی به همراه داشته است.

تویوتا کمری TRD

کالیپرهای ترمز این محصولات دارای رنگ قرمز بوده تا ظاهر اسپرت این خودروها حفظ شود. در این محصولات از نشان TRD استفاده شده تا به راننده و سرنشینان این موضوع یادآوری شود که با یک خودروی اسپرت روبه‌رو هستند.

در کابین این خودرو از خطوط و دوخت قرمز رنگ استفاده شده تا حس یک خودروی اسپرت به افراد منتقل شود. تویوتا برای این دو محصول ترمزهای بزرگتری را در مقایسه با نسخه استاندارد در نظر گرفته که البته این موضوع در رابطه با ترمزهای جلو صادق است.

تویوتا کمری TRD به سیستم تعلیق سفت‌تری در مقایسه با نمونه استاندارد خود مجهز شده است که در محور جلو تا ۴۴ درصد و در محور عقب میزان سفتی بیشتر به ۶۷ درصد می رسد. این موضوع به معنای آن است که فرمان پذیری این خودرو بهبود یافته و لذت رانندگی با آن افزایش یافته است.

تویوتا کمری TRD

در بخش پشتی این خودرو شاهد حضور دو خروجی اگزوز هستیم که این موضوع به حفظ ظاهر اسپرت آن کمک کرده است. موتور مورد استفاده در این خودرو تغییر نکرده است.

تویوتا کمری TRD دارای یک موتور ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری بوده که قدرتی برابر با ۳۰۱ اسب بخار تولید می کند. این خودرو به همراه تویوتا آوالون TRD از پاییز سال آینده میلادی به صورت تولید محدود به بازار عرضه می شوند.

 

تویوتا کمری TRD

منبع: click.ir

مطالب از سراسروب

درباره معصومه ولایتی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس