رنو داستر ۲۰۱۸ و آپشن‌های جدید در نسخه اروپایی

وبگردی امانداسان-استایل خارجی نسل جدید داستر به مراتب تنومند و عضلانی‌تر شده و فناوری‌های جدید برای اولین بار در این خودرو ارائه شده است.

نسل دوم داستر وارد انگلیس شده و این زیرمجموعه رنو امیدوار است نسخه جدید نیز بتواند موفقیت قبلی خود در کسب درآمد را تکرار کند و به خوبی بفروشد.

به نقل از “تلگراف”، فروش نسل جدید داسترها با قیمت ۹۹۹۵ پوند در اوایل ژوئن در انگلستان شروع خواهد شد. این قیمت داسترهای جدید را به اقتصادی‌ترین  SUV های انگلستان تبدیل خواهد کرد.

کارخانه سازنده ادعا کرده بر روی تمامی داسترهای جدید اصلاحات زیادی انجام داده و این خودروها به مراتب پیشرفته‌تر از نسل قبل هستند.

رنو داستر 2018 و آپشن‌های جدید

استایل خارجی نسل جدید داستر به مراتب تنومند و عضلانی‌تر شده و فناوری‌های جدید برای اولین بار در این خودرو ارائه شده است.

صندلی‌های درون کابین بازطراحی شده و در آن شاهد فوم متراکم و تکیه‌گاه‌های جلویی بزرگتر هستیم که راحتی و پشتیبانی بیشتری را برای سرنشینان فرآهم می‌آورد. صندلی راننده نیز به استراحت‌گاه بازو و تنظیم کننده کمر مجهز است.

خودرو همچنین به سامانه ورود بدون کلید، سیستم هشدار دهنده نقاط کور و سامانه کنترل خودکار آب و هوا مجهز است که برای اولین بار در نسخه ویژه انگلیسی داستر ارائه می‌شود.

رنو داستر 2018 و آپشن‌های جدید

داچیا همچنین ادعا می‌کند میزان سر و صدای درون کابین را به واسطه ایزوله‌سازی بهتر، درزگیری پیشرفته و شیشه‌های ضخیم در پنجره‌های ردیف جلو حدود ۵۰ درصد کاهش داده است.

رنو داستر 2018 و آپشن‌های جدید

با وجود این قیمت،  داستر تلاش دارد تا خود را به عنوان یکی از بهترین SUV های  آفرود –با ارتفاع ۲۱۰ میلی‌متراز کف خودرو تا سطح زمین- در سگمنت خود به مشتریان بشناساند.

بنابراین در این خودرو سامانه‌های کنترل حرکت  خودکار در سراشیبی و سامانه کمکی “هیل استارت” ارائه خواهد شد. مانند قبل نیز گزینه “۴ ویل درایو” به صورت اختیاری در این خودرو در دسترس مشتریان علاقه‌مند قرار خواهد گرفت.

رنو داستر 2018 و آپشن‌های جدید

مدل‌های بنزینی در این خودرو در انگلیس با موتورهای درون‌سوز ۱٫۶ لیتری بنزینی ۴ سیلندر ارائه خواهد شد و با گشتاور ۱۵۶نیوتن‌متر ۱۱۳ اسب‌بخار توان دارند. مشتریان این کشور در انگلیس می‌توانند یک مدل دیزلی ۱٫۵ لیتری dCi را معرفی کنند. این موتورها با یک گیربکس دستی هماهنگ خواهد بود و نسخه “آل ویل درایو” تنها روی نسخه دیزلی ارائه خواهد شد.

رنو داستر 2018 و آپشن‌های جدید

رنو داستر ۲۰۱۸ و آپشن‌های جدید

 

 

منبع asriran

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس