سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ از محافظ صفحه‌نمایش پشتیبانی نمی‌کند.

وبگردی آمانداسان- اگر جزء طرفداران پر و پا قرص پرچمداران سامسونگ هستید و به استفاده از محافظ صفحه‌نمایش عادت دارید، خبر بدی برای شما داریم. بنابر آخرین شایعات، سنسور اثر انگشت ادغام شده با نمایشگر به کار رفته در گلکسی اس ۱۰ پس از نصب محافظ صفحه‌نمایش عملکرد خود را به کلی از دست می‌دهد.

سنسور اثر انگشت گلکسی اس 10 از محافظ صفحه‌نمایش پشتیبانی نمی‌کند.

گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس هر دو از فناوری جدید سنسورهای ادغام شده با نمایشگر استفاده می‌کنند. انتظار می‌رود شاهد استفاده از سنسورهای آلتراسونیک در پرچمداران جدید سامسونگ باشیم. این فناوری در مقایسه با نمونه‌های فعلی موجود در بازار علاوه بر سرعت بیشتر، از دقت بالاتری نیز برخورد است.

البته با توجه به توئیت منتشر شده توسط یکی از تولیدگنندگان لوازم جانبی این سنسور علاوه بر پتانسیل بالای خود برای تبدیل شدن به یکی از دلایل اصلی فروش و متمایز گردن گلکسی اس ۱۰ از رقبا، می‌تواند یکی از نقاط ضعف بزرگ گلکسی اس ۱۰ نیز باشد. متن توئیت منتشر شده توسط Armadilotek به شرح زیر است:

ما تعدادی از محصولات خود را بر روی نمونه‌های واقعی گلکسی اس ۱۰ تست کرده‌ایم. سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ از محافظ صفحه‌نمایش پشتیبانی نمی‌کند. بنابراین پرچمدار جدید سامسونگ محافظی برای صفحه نمایش نخواهد داشت.

Armadilotek ادعا می‌کند گلکسی اس ۱۰ را با تمامی محصولات خود مورد بررسی قرار داده است. با این حال، تمامی آن‌ها عملکرد سنسور اثر انگشت این گوشی را مختل کرده‌اند.

البته این مسئله به اینجا ختم نمی‌شود. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که مشخص نیست آیا این کمپانی از تمام مواد اولیه ممکن استفاده کرده است یا خیر. همانطور که می‌دانید در ساخت محافظ صفحه نمایش از انواع شیشه و پلاستیک استفاده می‌شود و احتمال استفاده این کمپانی از تمامی نمونه‌های ممکن بسیار ضعیف است.

حتی در صورت درست بودن ادعای Armadilotek، ممکن است سامسونگ اقدام به توسعه نمونه‌ای اختصاصی از محافظ صفحه‌نمایش سازگار با گلکسی اس ۱۰ کرده باشد. بهتر است برای قضاوت و اظهار قطعی تا زمان احتمالی عرضه این گوشی در اوایل مارس (اواسط اسفند) منتظر بنمانیم.

 

سنسور اثر انگشت گلکسی اس ۱۰ از محافظ صفحه‌نمایش پشتیبانی نمی‌کند.

منبع: shahrsakhtafzar.com

مطالب از سراسروب

درباره معصومه ولایتی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس