آزمایش قابلیت تگ کردن افراد در ویدئوها توسط اینستاگرام

وبگردی آمانداسان-پس از اضافه شدن ویژگی تگ کردن افراد در تصاویر استوری و امکان بازنشر آن، امروز اطلاعاتی به‌واسطه چند برنامه‌نویس نزدیک به اینستاگرام درز کرده که فاش می‌کند در آینده‌ای نزدیک هم بایستی منتظر اضافه شدن قابلیت تگ کردن افراد در ویدئوها باشیم.

 

قابلیت تگ کردن افراد در ویدئوها توسط اینستاگرام

چند وقتی است که به طور ممتد شاهد اضافه شدن ویژگی‌های جدید به سرویس به اشتراک گذاری فیلم و عکس اینستاگرام هستیم. در ادامه همین داستان نیز پس از اضافه شدن میان‌بر اموجی‌ها به بخش کامنت‌ها، احتمالاً در آینده‌ای نه چندان دور نیز بایستی منتظر اضافه شدن ویژگی تگ کردن افراد در ویدئوها باشیم.

طبق گزارش TechCrunch، شیوه تگ کردن افراد در ویدئوها نیز همانند شیوه اضافه کردن برچسب به عکس‌ها هست، با این حال در ویدئوهایی که بدین شیوه متمایز شده‌اند، صفحه‌ای تحت عنوان “People in this Video” اضافه خواهد شد که در آن فهرستی از افراد تگ شده قابل مشاهده خواهد بود.

منبع خبر همچنین مدعی است که در ابتدا امکان مشاهده ویدئوهای برچسب خرده در قسمت تگ شدگان پروفایل وجود نخواهد داشت، اما این ویژگی نیز به مرور زمان اضافه خواهد شد. قابلیت تگ کردن افراد در ویدئوها هم اکنون توسط برخی از کاربران در حال تست شدن است و احتمالاً در آینده‌ای نه چندان دور به نسخه موبایلی اینستاگرام اضافه می‌شود.

 

 

قابلیت تگ کردن افراد در ویدئوها توسط اینستاگرام

 

 

 

منبع farnet.ir

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس