قیمت جدید پراید

وبگردی آمانداسان- قیمت جدید پراید برای دومین بار از سوی سایپا افزایش پیدا کرد. انواع پراید از این پس با قیمت کارخانه ای ۳۳ تا ۳۶ میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت جدید پراید

هفته گذشته شرکت های مختلف قیمت جدید محصولات خود را اعلام کردند (قیمت جدید محصولات ایران خودرو به صورت رسمی اعلام شد). علاوه بر ایران خودرو، شرکت پارس خودرو نیز قیمت جدید محصولات خود را اعلام کرد (قیمت جدید محصولات پارس خودرو رسما اعلام شد).

در این میان سایپا که تولیدکننده پرفروش ترین خودرو در کشور، پراید است نیز تصمیم به اعلام قیمت جدید محصولات خود گرفت (قیمت جدید محصولات سایپا به صورت رسمی اعلام شد؛ پراید ۲۹ میلیون تومانی). قیمت جدید پراید در محدوده زیر ۳۰ میلیون تومان بود؛ با این حال به تازگی قیمت آن برای دومین بار به صورت رسمی از سوی سایپا اعلام شده است.

قیمت جدید پراید

قیمت جدید پراید در مقایسه با گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرده است. در حقیقت قیمت کارخانه ای پراید کمترین اختلاف را با قیمت آن در بازار دارد. پارس خودرو به عنوان یکی از زیرمجموعه های سایپا نیز قیمت جدید محصولات خود را با افزایش قابل توجهی نسبت به گذشته اعلام کرده بود.

قیمت جدید پراید به شرح زیر است:

خودرو

قیمت ۲۲ دی ۹۷ (تومان)

قیمت ۲۸ دی ۹۷ (تومان)

قیمت بازار ۲۸ دی ۹۸ (تومان)

پراید ۱۱۱

۲۹,۲۴۵,۰۰۰

۳۶,۱۰۰,۰۰۰

۳۷,۸۰۰,۰۰۰

پراید ۱۳۱

۲۹,۵۲۵,۰۰۰

۳۳,۷۲۵,۰۰۰

۳۵,۱۰۰,۰۰۰

پراید ۱۳۲

۲۸,۷۶۵,۰۰۰

۳۴,۲۰۰,۰۰۰

۳۶,۵۰۰,۰۰۰

پراید ۱۵۱

۳۰,۴۲۵,۰۰۰

۳۴,۲۰۰,۰۰۰

۳۵,۳۰۰,۰۰۰

همانطور که مشاهده می کنید، قیمت پراید در مقایسه با هفته گذشته افزایش زیادی را تجربه کرده است. خریداران برای تصاحب این خودرو باید هزینه ای بالاتر از ۳۰ میلیون تومان را به شرکت سازنده پرداخت کنند.

به نظر می رسد سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده تنها تولیدکننده را مورد حمایت قرار می دهد و مصرف کننده برای آن اهمیتی ندارد، البته در گذشته برای چندین بار شاهد چنین موضوعی بودیم.

با توجه به افزایش قیمت دوباره تعدادی از محصولات سایپا، این احتمال وجود دارد که ایران خودرو نیز دوباره قیمت محصولات خود را افزایش دهد. لازم به ذکر است؛ این شرکت برخی از محصولات خود را با قیمت حاشیه بازار به فروش رسانده است.

 

قیمت جدید پراید

منبع: click.ir

مطالب از سراسروب

درباره معصومه ولایتی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس