نوارقلب همیشه و همه‌جا با نسل ۴ اپل واچ

وبگردی آمانداسان-تا به امروز دلیل استفاده از ساعت‌های هوشمند بیشتر جنبه تفریحی و یا در بهترین دانستن اطلاعات ِ نه چندان مهم بود. دیدن پیام‌ها، نقشه، تعداد قدم‌ها و… ؛ اما اپل واچ سری ۴ ، دیگر یک گجت تنها سرگرمی نیست و می‌تواند زندگی شما را نجات دهد. با ما همراه باشید تا نگاهی دقیق‌تر به قابلیت حیاتی این محصول بیاندازیم.

اگر امروز شما مشکل قلبی داشته باشید و یا تصور کنید که مشکل دارید، طبیعتاً به دکتر مراجعه کرده و دکتر در اولین گام معمولاً از شما یک نوار قلب می‌گیرد تا وضعیت کلی قلب شما را بررسی کند.

اما اینجا دو مشکل اساسی وجود دارد: اول، تغییر موقت وضعیت و نشان ندادن مشکل در نوار قلبی که در مطب دکتر یا بیمارستان می‌گیرید و دوم اینکه شاید دیر متوجه مشکل خود شده و کار به نوار قلب نرسد!

این روز‌ها دستگاه‌های هوشمند اطراف ما روز به روز سریعتر، جذاب‌تر و توانمند‌تر می‌شوند؛ دوربین‌های قدرتمندتر، سرعت پردازشی بالاتر، ظرفیت ذخیره‌سازی اطلاعات بیشتر و … .

اما در میان این بهبودها و قابلیت‌های روز‌افزون، وجود قابلیت‌های «واقعاً» به‌درد‌بخور، تقریباً نایاب است.

نوارقلب همیشه و همه‌جا با نسل 4 اپل واچ

اینجاست که اپل با نسل چهارم ساعت هوشمند خود و قابلیت گرفتن نوار قلب و ذخیره اطلاعات آن، می‌تواند بازی را عوض کرده و یک قابلیت جدی و اساسی را به گجت‌های هوشمند امروزی بیاورد.

با این قابلیت، شما زمانی که به دکتر مراجعه می‌کنید، دیتابیس غنی از نوارقلب‌های خود در شرایط مختلف داشته و دکتر می‌تواند با مشاهده و تطبیق اتوماتیک سایر اطلاعات شما نظیر فعالیت در آن زمان و …، یک جمع‌بندی خوبی نسبت به وضعیت قلب شما داشته باشد.

همچنین در زمانی که شما دچار مشکل قلبی حادی شوید، دستگاه با تشخیص و هشدار به موقع، می‌تواند شما را از خطرات جدی و جانی نجات دهد.

 

نوارقلب همیشه و همه‌جا با نسل 4 اپل واچ

گرفتن نوار قلب با دقت پزشکی ادعای بزرگیست و باید دید که آیا اپل می‌تواند دقت مورد نیاز این مهم را در اپل واچ جدید خود ایجاد کند یا این دستگاه با دادن هشدارهای خطا، اعتبار این قابلیت‌ جدید در دنیای گجت‌های هوشمند را از بین می‌برد؛ زمان همه‌چیز را روشن خواهد کرد.

در نهایت چه نتیجه عملکرد واقعی این دستگاه موفقیت‌آمیز باشد و چه شکست بخورد، در هر صورت ما از امروز وارد عصر جدیدی از دنیای تشخیص پزشکی شده‌ایم؛ عصری که در آن دستگاه‌های روزمره دیجیتالی هوشمند ما، می‌توانند با ذخیره اطلاعات پزشکی طولانی‌مدت، خطرات جدی نظیر مشکلات قلبی را بفهمند، هشدار دهند و ما را از خطرات بسیاری نجات دهند.

 

 

 

نوارقلب همیشه و همه‌جا با نسل ۴ اپل واچ

 

 

منبع shahrsakhtafzar.com

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس