ولنتاین به سبک مجردی

وبگردی آمانداسان- روابط عاشقانه و رمانتیک چیزی است که همه نسبت به آن احساس نیاز می کنند.

ولنتاین به سبک مجردی

روز ولنتاین یا بهتر بگویم روز عشق نزدیک است و کسانی که یا به خاطر شرایط و یا با انتخاب خودشان تنهایی را انتخاب کرده اند ممکن است در چنین روزی احساس نا امیدی کنند. اما نگران نباشید زیرا شما هم می توانید به عنوان یک فرد تنها در روز ولنتاین شاد باشید و از وضعیت فعلی خود لذت ببرید.

ولنتاین به سبک مجردی

اگر احساس تنهایی می کنید و روز ولنتاین به این احساس تنهایی شدت بیشتری می دهد فراموش نکنید افراد زیادی هستند که مثل شما در چنین روزی تنها هستند.

بعضی از این افراد احساس بدبختی و نا امیدی می کنند اما بعضی از آن ها این روز را یک روز بی معنی به حساب آورده و توجه چندانی به آن نمی کنند. البته زوج هایی هم هستند که با وجود این که اعتقادی به روز ولنتاین و هدیه خریدن در این روز ندارند باز هم به هم علاقمند هستند.

با خودتان یادآوری کنید که خیلی ها ارزش روز ولنتاین را با هدایا و شکلات ها می سنجند.

ولنتاین به سبک مجردی

تنهایی خود را دوست داشته باشید. به فواید مجرد بودن فکر کنید. از نجنگیدن سر کنترل تلویزیون گرفته تا منظم و مرتب بودن فضایی که تنها در آن زندگی می کنید.

لیستی از جنبه های مثبت زندگی مجردی بنویسید. به عنوان مثال وقت آزاد بیشتر، مسئولیت های کمتر و بسیاری موارد دیگر.. به این فکر کنید که این جنبه های مثبت چطور در رابطه از بین می روند. پس بیشتر روی نقاط قوت مجردی تمرکز کنید تا نقاط ضعف آن.

اگر دیگران تنها بودن تان را در روز ولنتاین به روی شما آوردند با شهامت و اعتماد به نفس به آن ها بگویید «من تنهایی ام را دوست دارم» و انتخاب کرده ام که به دلخواه خودم زندگی کنم. آدم های زیادی هستند که مثل من تنها زندگی می کنند و از زندگی خود لذت می برند.

ولنتاین به سبک مجردی

صرفنظر از وضعیت رابطه ای خود از درون شاد باشید. جمله هایی که در افسانه های رمانتیک به کرات دیده می شود: یک شخص دیگر می تواند شما را تکمیل کند یا نیمه گمشده من و یا یک قلب که برای دو نفر می تپد و یا یک روح در دو جسم. تمام این جملات نشان دهنده وابستگی در رابطه، فقدان استقلال و گم کردن خود در یک فرد دیگر هستند. این ها شدیدا رمانتیک هستند اما آیا رابطه با شادی برابر است؟ آمار طلاق و داستان ازدواج های غلط پاسخی قطعی برای این سوال هستند. به خودتان یادآوری کنید که وقتی مجرد هستید نیاز نیست خودتان را تغییر دهید و آزادی خود را از دست بدهید و یا عادت های تان را ترک کنید. به جای این که در روز ولنتاین احساس نا امیدی و افسردگی کنید نقاط قوت زندگی تان را به عنوان فردی که برای شاد بودن و ارزشمند بودن نیازی به رابطه ندارد جشن بگیرید.

ولنتاین به سبک مجردی

ممکن است شما فردی بسیار رمانتیک و در جستجوی یار باشید اما باید صبور باشید مهم نیست عشق در چه سنی وارد زندگی تان می شود از زمان حال لذت ببرید به زندگی که می کنید عشق بورزید اما برای عشق زندگی نکنید. یاد کسانی بیفتید که قبل از شناختن خودشان عشق را جستجو و ازدواج می کنند.

به خودتان رسیدگی کنید. به جای این که منتظر باشید کسی پیدا شود و هدیه و شکلات ولنتاین بخرد کمی برای خودتان خرج کنید و چیزی که واقعا دوست دارید داشته باشید بخرید مثل ادکلن یا کتابی از نویسنده مورد علاقه تان. سفرهای یک روزه بروید با دوستان تان وقت بگذرانید.

 

ولنتاین به سبک مجردی

منبع: bedunim.ir

مطالب از سراسروب

درباره معصومه ولایتی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس