پارک ولیعصر تبریز

وبگردی آمانداسان-پارک ولیعصر تبریز یکی از پارک های بسیار زیبا با آبنماهای هوشمند موزیکال واقع در ابتدای خیابان ولیعصر تبریز جنب باغلارباغی می باشد . 

 

پارک ولیعصر تبریز

 

 

عملیات احداث این آبنما از بهمن ماه سال ۹۰ با مشارکت سازمان زیباسازی و سازمان پارکهای شهرداری و شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز آغاز شد و بعد از کاشی کاری استخر و نصب آبنماها و نصب نزدیک به ۳۰ پمپ آب متصل به سیستم هوشمند مرکزی این عملیات به پایان رسید شایان ذکر است در این آب نمای هوشمند نور پردازی ۷ رنگ بصورت لیزری و کاملا حرفه ای انجام یافته و جلوه زیبایی از شبهای تبریز را به نمایش می گذارد.

به نقل از همگردی

پارک ولیعصر تبریز یکی از پارکهای زیبا و متفاوت تبریزه. این پارک در ضلع شرقی تبریز و در کوی ولیعصر، کنار پارک باغلار باغی قرار داره، یکی از ویژگی های متمایز پارک ولیعصر زیبایی معماری و استفاده از حوضچه های آب و آبروها در سرتاسر پارکه. در واقع معماری پارک ولیعصر، برگرفته از معماری اصیل ایرانی با استفاده از حوض های کوچک در سرتاسر پارک و اتصال آنها به هم با استفاده از آبروهاست، که در نهایت به استخر وسط پارک متصل می شن. در این آب نمای هوشمند نور پردازی ۷ رنگ بصورت لیزری و کاملا حرفه ای انجام یافته و جلوه زیبایی از شبهای تبریز رو به نمایش گذاشته.

 

 

 

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس