آزمایش پنهان‌کردن تعداد لایک‌های اینستاگرام

به‌تازگی اخباری در زمینه پنهان‌کردن تعداد لایک‌های اینستاگرام منتشر شده که نشان می‌دهد این شبکه اجتماعی در حال حاضر به‌صورت آزمایشی این طرح را پیاده‌سازی کرده است.

پنهان‌کردن تعداد لایک‌های اینستاگرام

اگر بخاطر داشته باشید در گذشته اطلاعات و گزارشاتی در این زمینه که قرار است اینستاگرام تعداد لایک‌های هر پست را پنهان سازد تا بیشتر کاربران بر روی محتویات پست‌ها متمرکز شوند تا تعداد لایک‌های آن منتشر شد. از این‌رو این کمپانی به‌تازگی اعلام کرده است که طرح پنهان‌سازی تعداد لایک‌های هر یک از پست‌های اینستاگرام را به‌صورت آزمایشی اجرا کرده است.

البته اینستاگرام قبل از اینکه این طرح را به‌صورت آزمایشی اجرا کند در طی کنفرانس F8 اعلام کرده بود که در هفته آتی طرح پنهان‌سازی تعداد لایک‌های پست‌ها در این شبکه اجتماعی را به‌صورت آزمایشی اجرا خواهد کرد .

در حال حاضر که این طرح به‌صورت آزمایشی اجرا شده دیگر کاربران نمی‌توانند تعداد لایک‌های پست‌ها را مشاهده کنند. همانطور که اشاره کردیم هدف کمپانی اینستاگرام از اجرای این طرح این است که قصد دارد کاربران این شبکه اجتماعی به‌جای متمرکزشدن بر روی تعداد لایک‌های پست‌ها بر روی محتویات آن‌ها متمرکز شوند.

البته قبل از اینکه طرح پنهان‌سازی تعداد لایک‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام اجرا گردد یکی از سخنگویان این شبکه اجتماعی گفته بود، ما فعلا قصد آزمایش طرح پنهان‌سازی تعداد لایک‌های اینستاگرام را نداریم اما به دنبال راه‌ها و روش‌های متعددی برای کاهش فشار بر روی این شبکه اجتماعی هستیم. اما برخلاف گفته این سخنگو اکنون شاهد پیاده‌سازی آزمایشی طرح پنهان‌سازی تعداد لایک‌های اینستاگرام هستیم.

باتوجه به اینکه در سال ۲۰۱۷ میلادی، شبکه اجتماعی اینستاگرام، به‌عنوان بدترین شبکه اجتماعی از نظر روانی شناخته شد به‌نظر می‌رسد که طرح پنهان‌سازی تعداد لایک‌های شبکه اجتماعی اینستاگرام که اکنون در حال آزمایش است، از جهات مختلف نتایج خوبی داشته باشد. چراکه اکثر کاربران این شبکه اجتماعی پس از اینکه وارد این شبکه اجتماعی می‌شوند و پست‌های مختلف را می‌بینند ابتدا به تعداد لایک‌های آن‌ها توجه می‌کنند و از طرفی پس از اینکه پست جدیدی را در حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند دائما در حال بررسی این مسئله هستند که چه افرادی پست آن‌ها را لایک کرده‌اند از این‌رو کاربران این شبکه اجتماعی پس از استفاده طولانی‌مدت از آن دچار مشکلات روحی می‌شوند. از این‌رو است که اینستاگرام برای اینکه این فشارها را بر روی کاربران خود کاهش دهد قصد دارد این طرح را پیاده‌سازی کند.

 

پنهان‌کردن تعداد لایک‌های اینستاگرام

 

 

منبع sakhtafzarmag.com

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس