پیش‌فروش آیفون XS در ایران با قیمت نجومی ۳۳ میلیون تومان!

وبگردی آمانداسان-درحالی‌که پیش‌فروش رسمی آیفون XS و XS مکس در وب‌سایت اپل نیز شروع نشده شرکت‌هایی سودجو در ایران اقدام به ثبت پیش‌خرید با مبالغ هنگفت و غیرواقعی کرده‌اند.

 

شکی نیست که همواره آخرین و جدیدترین محصولات اپل خصوصاً آیفون‌ها در ایران دارای خریداران خاص خود هستند.

بسیاری از افراد حاضرند با پرداخت هزینه بیشتر اولین فردی باشند که در میان دوستان و همکاران خود آیفون جدید اپل را خریداری می‌کند. به همین دلیل هم شرکت‌های سودجویی در ایران با پیش‌فروش آیفون XS کاسبی خوبی راه انداخته‌اند.

 

پیش‌فروش آیفون XS در ایران

 

یکی از این وب‌سایت‌ها ادعا می‌کند آیفون XS را با قیمت ۲۵ و ۲۸ میلیون تومان برای نسخه‌های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی برایتان پیش‌خرید خواهد کرد به شرطی که نیمی از این مبلغ را پیش‌پرداخت کنید.

قیمت این وب‌سایت برای آیفون XS مکس نیز ۳۰ و ۳۳ میلیون تومان برای نسخه‌های ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی است! با توجه به قیمت‌های رسمی ارائه شده توسط اپل می‌توان گفت قیمت گران‌ترین نسخه آیفون XS مکس با توجه به نرخ کنونی دلار (حدود ۱۴۰۰۰ تومان) چیزی در حدود ۲۰ میلیون تومان خواهد بود.

به این ترتیب در بهترین حالت این وب‌سایت ۱۳ میلیون تومان گوشی را گران‌تر از قیمت واقعی آن عرضه خواهد کرد.

جالب است برخی از این وب‌سایت‌ها تاریخ تحویل گوشی را دوم مهرماه، تنها ۳ روز پس از عرضه رسمی گوشی اعلام کرده‌اند و مشخص نیست این گوشی‌ها قرار است چگونه و با چه تضمین رجیستری وارد بازار شوند.

به هر حال چنین مواردی نشان می‌دهد حتی با سقوط شدید ارزش ریال و بالاتر رفتن قیمت دلاری گوشی‌های پرچم‌دار کماکان خریدارانی مشتاق و البته فروشندگانی سودجو وجود دارند.

 

پیش‌فروش آیفون XS در ایران

 

 

منبع farnet.ir

مطالب از سراسروب

درباره رامین مهدی پور

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس