کاهش جهانی قیمت آیفون ۲۰۱۸

وبگردی امانداسان- شرکت بزرگ اپل امروز اعلام کرد که به دلیل فروش ضعیف آیفون‌های ۲۰۱۸ و کاهش فروش محصولات این شرکت اولین ماه سال ۲۰۱۹، تصمیم گرفته است تا با توجه به وضعیت اقتصادی جهانی قیمت آیفون‌های ۲۰۱۸ خود را در تمام کشورها کاهش دهد.

کاهش جهانی قیمت آیفون 2018

این خبر امروز توسط مدیر عامل اپل، تیم کوک اعلام شده است، اما آقای کوک در مورد زمان و میزان کاهش قیمت‌ها صحبتی نکرده است. این دفعه دومی است که اپل قیمت آیفون‌های خود را خارج از آمریکا کاهش می‌دهد و این موضوع برای شرکت اپل کمی عجیب است، زیرا این شرکت همیشه به گران فروشی و پافشاری بر سر قیمت‌های نجومی‌اش شناخته می‌شود؛ به نظر می‌رسد که اپل فروش ضعیف و نا رضایتی سهام داران باعث شده تا اپل برخلاف سیاست‌های کلی خود، برای بار دوم دست به کاهش قیمت محصولاتش بزند.

کاهش جهانی قیمت آیفون 2018

تیم کوک خبر کاهش قیمت آیفون‌های ۲۰۱۸ را در کنفرانسی با تحلیلگران بازار اعلام کرد؛ اما همچنان تیم کوک کاهش فروش آیفون‌ها را به گردن مشکلات اقتصاد جهانی و ضعف بازار چین می‌اندازد و اعتقادی به بالا بودن قیمت محصولات اپل ندارد. بر اساس اخبار منتشر شده، تیم کوک با ایدئولوژی خود در مورد مشکلات موجود در اقتصاد جهانی، قصد دارد تا ضعف فروش آیفون‌های ۲۰۱۸ را اصلاح کند.

به گفته تیم کوک، کاهش ارزش ارزهای خارجی باعث شده تا افزایش قیمت در نسل جدید آیفون‌ها به خریداران فشار وارد کند؛ به همین دلیل تعداد زیادی از کاربران همچنان از گوشی‌های قدیمی خود استفاده می‌کنند و تمایلی به خرید ندارند. به همین دلیل با توجه به ارزیابی‌هایی که در ماه ژانویه بر روی بازارهای تضعیف شده انجام دادیم، تصمیم گرفتیم تا قیمت آیفون‌های جدید را کاهش دهیم. تیم کوک در ادامه بیان کرد که افزایش قیمت آیفون‌های ۲۰۱۸ تاثیر چندانی بر روی بازار آمریکا نداشته و به همین دلیل فعلاً برنامه‌ای برای کاهش قیمت‌ آیفون‌های XS, XS Max و XR در آمریکا نداریم.

 

کاهش جهانی قیمت آیفون ۲۰۱۸

منبع: shahrsakhtafzar.com

مطالب از سراسروب

درباره معصومه ولایتی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس