گوشی یادبود ملاقات ترامپ و پوتین

  وبگردی آمانداسان- کمپانی Caviar در نظر دارد با عرضه نسخه PeaceMakers گوشی نوکیا ۳۳۱۰ لحظه ملاقات ترامپ و پوتین را به ثبت برساند. این گوشی که از جنس طلاست، ۲۶۱۰ دلار قیمت دارد.

در جریان ملاقات دونالد ترامپ و پوتین، شرکت تولید کننده گوشی کشور روسیه به نام Caviar  نسخه PeaceMakers گوشی ۳۳۱۰ از جنس طلا را تولید کرده که تصویر پوتین و ترامپ پشت آن حک شده است. طلای به کار گرفته شده در این محصول از نوع ۲۴ عیار است و روی آن صورت ترامپ و پوتین مشاهده می شود که به یک سمت نگاه می کنند.

گوشی یادبود ملاقات ترامپ و پوتین

این محصول امکانات زیادی ندارد و در واقع همان گوشی ۳۳۱۰ اصلی نوکیاست که از شبکه ۳G پشتیبانی می کند. البته کمپانی Caviar که مسئولیت تولید نسخه PeaceMakers گوشی ۳۳۱۰ را بر عهده دارد، به این موضوع اشاره کرده که در ساخت این گوشی از رسوبات بخار فیزیکی کمک گرفته شده و همین موضوع باعث مقاومت بیشتر آن می شود.

در حال حاضر هنوز مشخص نیست که نسخه PeaceMakers گوشی نوکیا ۳۳۱۰ به عنوان یک محصول با تولید محدود وارد بازار می شود یا هر شخصی امکان خرید آن را خواهد داشت، اما شرکت Caviar به این موضوع اشاره کرده است که دو محصول اولیه تولید شده به صورت مستقیم به دست رؤسای جمهور کشور آمریکا و روسیه خواهد رسید. این محصول شکیل و جذاب از ۲۷ جولای با قیمت ۲۶۱۰ دلار آماده فروش می شود.

گوشی یادبود ملاقات ترامپ و پوتینگوشی یادبود ملاقات ترامپ و پوتین

 

 

 

گوشی یادبود ملاقات ترامپ و پوتین

 

منبع: eghtesadnews.com

مطالب از سراسروب

درباره معصومه ولایتی

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

آموزش وردپرس | قالب وردپرس | افزونه وردپرس